Garnitury męskie

Kolekcja 2023

Zapraszamy Cię do męskiego świata pełnego stylu.
Nasz salon to precyzja i indywidualne podejście do Klienta. To właśnie dlatego każdy sprzedany garnitur to satysfakcja dla nas i naszych krawców. Wysoka jakość materiałów, różnorodność deseni, czy kolorystyka inspirują, gwarantując nienaganny smak i styl.

Obecnie w salonach Kazzo dominują garnitury super slim z którymi idealnie komponują się buty z zaokrąglonymi czubkami na lata 60.

Poczuj nieograniczoną swobodę ruchów!

Garnitury ślubne

W tym ważnym dniu każdy mężczyzna powinien czuć się wyjątkowo i wyróżniać się spośród gości. Z roku na rok trendy pozwalają na większą swobodę i dopasowanie odpowiedniego stroju do charakteru pana młodego. Niezmiennie króluje klasyka – czarne garnitury z atłasowymi wstawkami na klapach i smokingi, które nadal nie wychodzą z mody. Jednak niemałym zaskoczeniem może okazać się cała gama różnych odcieni granatu, skupiająca się na coraz jaśniejszych kolorach.

Garnitury wieczorowe

Na wieczorne wyjścia dla mężczyzn ceniących elegancję polecamy smoking z szalową klapą. To klasyka mody męskiej i szyku. W połączeniu z dobrze dobraną koszulą i dodatkami trudno zostać niezauważonym.

Garnitury Olsztyn

KaZzo, ul. Grunwaldzka 2/26

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 10:00-19:00
Soboty: 10:00-18:00