O nas

Kazzo Moda męska

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej klasy garniturów męskich.
Firma zadebiutowała na rynku polskim w 1999 roku, szybko zyskując uznanie najbardziej wymagających klientów. KAZZO to marka skierowana do nowoczesnych niezależnych mężczyzn, ceniących sobie prestiż, wygodę oraz elegancki wygląd.

Misją KAZZO jest stworzenie nowego wizerunku mężczyzny. Z myślą o tym proponujemy naszym wyjątkowym klientom szeroki asortyment wysokogatunkowych garniturów na każdą okazję, zgodnie z obowiązującymi trendami mody.

Postaw na jakość

Tkaniny wykorzystywane do produkcji pochodzą od najlepszych producentów krajowych i światowych takich jak: Cerrutto, Scabal, Puro Tessuto, Guabelo. Naturalne wełny oraz ich połączenia z kaszmirem, jedwabiem, lnem oraz włóknami sztucznymi gwarantują najwyższą jakość. Tkaniny zachwycają różnorodnością deseni, kolorystyką oraz ciekawymi splotami. Inspirują, gwarantując nienaganny smak i styl.

Doskonałe materiały, wyselekcjonowane podszewki, jak również czerpanie inspiracji od światowej klasy projektantów pozwalają na zaprojektowanie stroju odpowiedniego do określonych sytuacji: biznesowych narad, wieczornych spotkań, jak również wyjątkowych czy specjalnych okazji – szeroka oferta garniturów ślubnych i taliowanych.

Usługi krawieckie

Ciesz się komfortem jaki dajemy Ci przez 2 lata!

Każdy garnitur zakupiony w naszym sklepie otrzymuje certyfikat na bezpłatne przeróbki krawieckie przez 2 lata. Oferta obejmuje zwężenie, poszerzenie, skracanie czy wydłużanie spodni czy rękawów. Pamiętaj że certyfikat ważny jest z paragonem.

Garnitury Olsztyn

KaZzo, ul. Grunwaldzka 2/26

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 10:00-19:00
Soboty: 10:00-18:00